Kariérní stránky

Firma 5M je předním výrobcem kompozitních a sendvičových materiálů s více než 30 lety zkušeností v oboru.

Kontakt

Na Záhonech 1177
686 04 Kunovice
kariera@5M.cz
+420 771 286 207

Sledujte nás

Kontrolor ve výrobě (m/ž)

Hledáme Kontrolora ve výrobě, který bude zodpovědný za udržování vysokých standardů kvality našich výrobků. Vaším hlavním úkolem bude provádění odborných kontrolních činností v rámci výrobního procesu a spolupráce s ostatními odděleními na zajištění kvality. Přidejte se k našemu zkušenému týmu kontrolorů, kde budete nejen hrát klíčovou roli v zajištění bezchybné výroby, ale budete mít za sebou kolegy, kteří Vám budou nápomocni v orientaci a adaptaci na Vaši novou pracovní výzvu.

Výroba

pracoviště

DOhodou

nástup

Plný

úvazek

dohodou

nástupní plat

Náplň práce

  • Provádění vstupní, výstupní a mezioperační kontroly výrobků a materiálů
  • Identifikace a řešení neshodných výrobků v souladu s kontrolními postupy
  • Vedení záznamů o kvalitě a vystavování atestů kvality
  • Spolupráce s výrobními a technologickými týmy na zlepšování procesů a řešení reklamací

Co od Vás očekáváme

  • Pokud s touto prací už máte zkušenost, tak víte, oč se jedná – umíte číst ve výkresové dokumentaci a pracovat s měřícími přístroje – naše specifika Vás rádi doučíme
  • Technické vzdělání považujeme za významnou složku této pozice, ale i to se dá nahradit třeba rokem praxe na podobné pozici
  • Vaše technické myšlení a základní znalost obsluhy počítače a běžných programů si ověříme
  • Taky hledáme někoho, kdo se může chlubit pozitivním přístupem a týmovým duchem
  • Schopnost s klidem přijímat výzvy, díky čemuž budete schopni efektivně řešit problémy a zvládnout i ty nejnáročnější úkoly včas
  • Pečlivost a důslednost s orientací na výsledek. Umíte se rychle rozhodovat a dotáhnout úkoly do konce, protože všichni víme, jak jsou termíny důležité

Nabízíme

Zvýhodněný mobilní tarif
Příspěvek na životní pojištění
Stravenková karta
Dovolená navíc
Pravidelné teambuildingy
Pružná pracovní doba

Zaujala tě tato pozice? Napiš nám!

Tomáš Jošek

HR oddělení

731 618 743
Vyplňte prosím Vaše jméno.
Vyplňte prosím Vaše příjmení.
Zadejte prosím Váš email.
Musíte soulasit se zpracováním Vašich údajů, pokud se chcete ucházet o práci.