Kariérní stránky

Firma 5M je předním výrobcem kompozitních a sendvičových materiálů s více než 30 lety zkušeností v oboru.

Kontakt

Na Záhonech 1177
686 04 Kunovice
kariera@5M.cz
+420 771 286 207

Sledujte nás

Pracovník zámečny

Hledáme šikovného a spolehlivého pracovníka na Zámečnu do společnosti 5M. Náplní práce je obsluha konvenčních strojů, výroba a opravy dílů podle technické dokumentace, kontrola hotových výrobků a spolupráce na zlepšování výrobních procesů. Pokud jste zručný, samostatný a ochotný se učit nové věci, připojte se k našemu týmu!

Výroba

pracoviště

01.08.2024

nástup

Plný

úvazek

dohodou

nástupní plat

Náplň práce

  • Obsluha a údržba konvenčních strojů (soustruh, fréza, pilka)
  • Výroba a opravy dílů podle technické dokumentace
  • Kontrola a měření hotových výrobků
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Provádění pravidelné údržby a čištění strojů
  • Spolupráce s ostatními členy týmu na zlepšování výrobních procesů.

Co od Vás očekáváme

  • Práce s konvenčními stroji (soustruh, fréza, pilka)
  • Zručnost
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Samostatnost
  • Spolehlivost
  • Ochota učit se.

Nabízíme

Zvýhodněný mobilní tarif
Příspěvek na životní pojištění
Stravenková karta
Dovolená navíc
Pravidelné teambuildingy
Dlouhodobý pracovní vztah
Zvýhodněné půjčky

Zaujala tě tato pozice? Napiš nám!

Tomáš Jošek

HR oddělení

731 618 743
Vyplňte prosím Vaše jméno.
Vyplňte prosím Vaše příjmení.
Zadejte prosím Váš email.
Musíte soulasit se zpracováním Vašich údajů, pokud se chcete ucházet o práci.