Kariérní stránky

Firma 5M je předním výrobcem kompozitních a sendvičových materiálů s více než 30 lety zkušeností v oboru.

Kontakt

Na Záhonech 1177
686 04 Kunovice
kariera@5M.cz
+420 771 286 207

Sledujte nás

Laborant

Výrobní a vývojová společnost 5M s.r.o. se sídlem v Kunovicích, zabývající se vývojem a výrobou kompozitních a sendvičových materiálů pro letectví, satelitní techniku, kolejovou a autobusovou dopravu vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici:

Vývoj a Space

pracoviště

02.05.2024

nástup

Plný

úvazek

dohodou

nástupní plat

Náplň práce

  • Laboratorní práce vývojového a výzkumného charakteru menšího rozsahu
  • Příprava vzorků pro hodnocení (lepení a odlévání vzorků pro pevnostní zkoušky aj.)
  • Rozbory látek instrumentálními technikami
  • Odběry vzorků a jejich analýza
  • Provádění záznamů o měření
  • Základní kontrola pro jednotlivé typy vzorků dle příslušných vnitropodnikových norem
  • Provádění měření FTIR, hustoty, plošné či délkové hmotnosti, obsah plniv, výztuže aj.
  • Kvalitativní a kvantitativní metody analytické chemie
  • Příprava organických chemikálií s využitím jednotlivých druhů chemických reakcí a výpočtů

Co od Vás očekáváme

  • Schopnost samostatně analyzovat a řešit problémy
  • Vysoká míra zodpovědnosti
  • Spolehlivost, pečlivost a důslednost
  • Samostatnost
  • Umět se rychle rozhodnout
  • Komunikativní a proaktivní osobnost

Nabízíme

Kariérní růst
Zvýhodněný mobilní tarif
Příspěvek na životní pojištění
Stravenková karta
Dovolená navíc
Přátelský kolektiv
Pravidelné teambuildingy
Dlouhodobý pracovní vztah
Zvýhodněné půjčky

Zaujala tě tato pozice? Napiš nám!

Milina Konvičná

HR oddělení

771 286 207
Vyplňte prosím Vaše jméno.
Vyplňte prosím Vaše příjmení.
Zadejte prosím Váš email.
Musíte soulasit se zpracováním Vašich údajů, pokud se chcete ucházet o práci.