Kariérní stránky

Firma 5M je předním výrobcem kompozitních a sendvičových materiálů s více než 30 lety zkušeností v oboru.

Kontakt

Na Záhonech 1177
686 04 Kunovice
kariera@5M.cz
+420 771 286 207

Sledujte nás

Asistent výroby

Tato pozice je pro nás spojujícím článkem mezi mistrovými a samotným výrobním týmem. Zároveň bude velmi silně provázána s plánováním výroby, logistikou i nákupem, bude tedy procházet průřezově přes veškeré dění ve firmě a zároveň jej bude moci aktivně ovlivnit. A právě proto vyžaduje silné organizační schopnosti, schopnost řešit problémy v reálném čase a proaktivní přístup ke každodenním výzvám.

Výroba

pracoviště

DOhodou

nástup

Plný

úvazek

dohodou

nástupní plat

Náplň práce

  • hlavní rolí bude denní podpora chodu výroby, organizace pracovních aktivit a zastupování mistrů pokud budou mimo provoz
  • spravovat výrobní data a další záznamy, které jsou nezbytné pro hladký chod výroby
  • práce s interním ERP systémem a zajištění přesnosti a aktuálnosti výrobní dokumentace

Co od Vás očekáváme

  • hledáme někoho s ukončeným SŠ vzděláním, zároveň víme, že je vhodná i pro absolventa SŠ
  • znalost MS Office (zejména Excel, Word) a chuť učit se nové systémy
  • na této pozici jsou naprosto klíčové dovednosti jako je schopnost vysvětlit danou problematiku či úkol a zároveň naslouchat případným námitkám a podle důležitosti je přesunout dál nebo proaktivně vyřešit
  • rádi pracujeme s lidmi, kteří mají chuť se dále vzdělávat, učit se a přinášet nové nápady a podněty ke zlepšení

Nabízíme

Firemní telefon
Zvýhodněný mobilní tarif
Příspěvek na životní pojištění
Stravenková karta
Dovolená navíc
Dlouhodobý pracovní vztah

Zaujala tě tato pozice? Napiš nám!

Tomáš Jošek

HR oddělení

731 618 743
Vyplňte prosím Vaše jméno.
Vyplňte prosím Vaše příjmení.
Zadejte prosím Váš email.
Musíte soulasit se zpracováním Vašich údajů, pokud se chcete ucházet o práci.