Kariérní stránky

Firma 5M je předním výrobcem kompozitních a sendvičových materiálů s více než 30 lety zkušeností v oboru.

Kontakt

Na Záhonech 1177
686 04 Kunovice
kariera@5M.cz
+420 771 286 207

Sledujte nás

Plánovač výroby SPACE

Výrobní a vývojová společnost 5M s.r.o. se sídlem v Kunovicích, zabývající se vývojem a výrobou kompozitních a sendvičových materiálů pro letectví, satelitní techniku, kolejovou a autobusovou dopravu vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici: PLÁNOVAČ VÝROBY SPACE

Vývoj a Space

pracoviště

03.06.2024

nástup

Plný

úvazek

dohodou

nástupní plat

Náplň práce

  • Koordinace a plánování výroby na základě kapacit oddělení VaV
  • Tvorba krátkodobých a střednědobých plánů výroby, přezkoumání a sestavení plánu v součinnosti s výrobními úseky firmy
  • Práce s výrobním informačním systémem
  • Plánování, administrace zakázek, podíl na dalším rozvoji informačního systému
  • Hlídání termínů zakázek
  • Organizace práce a materiálového toku
  • Zajišťování a řízení pohybu výrobních dokumentů, administrativa
  • Evidence výroby a sběr dat
  • Zpracování reportů výroby
  • Komunikace s ostatními odděleními společnosti

Co od Vás očekáváme

  • Minimálně středoškolské vzdělání (technického směru výhodou)
  • Zkušenost v oblasti plánování výhodou
  • Zaměření na výkon, produktivitu, kvalitu a kontinuální zlepšování
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Samostatnost, pečlivost, proaktivní přístup a analytické myšlení
  • Výborná znalost MS Office (Excel, MS Project) a zkušenost s ERP systémy

Nabízíme

Kariérní růst
Zvýhodněný mobilní tarif
Příspěvek na životní pojištění
Stravenková karta
Dovolená navíc
Přátelský kolektiv
Pravidelné teambuildingy
Dlouhodobý pracovní vztah
Zvýhodněné půjčky

Zaujala tě tato pozice? Napiš nám!

Milina Konvičná

HR oddělení

771 286 207
Vyplňte prosím Vaše jméno.
Vyplňte prosím Vaše příjmení.
Zadejte prosím Váš email.
Musíte soulasit se zpracováním Vašich údajů, pokud se chcete ucházet o práci.