Kariérní stránky

Firma 5M je předním výrobcem kompozitních a sendvičových materiálů s více než 30 lety zkušeností v oboru.

Kontakt

Na Záhonech 1177
686 04 Kunovice
kariera@5M.cz
+420 771 286 207

Sledujte nás

Operátor ve výrobě

Úspěšná firma 5M s.r.o. s působením v oblasti vývoje a výroby pro letectví, kolejovou dopravu a průmysl hledá nového kolegu na pozici Operátora ve výrobě. Pokud máte zájem o rozmanitou a zajímavou práci, můžete se přidat k našemu týmu se sídlem v Kunovicích! Nabízíme možnost nastoupit ihned a stát se klíčovým členem týmu v dynamickém prostředí. Pokud vás oslovuje příležitost pracovat v perspektivní a inovativní společnosti, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na vaši přihlášku a společně budeme budovat úspěch 5M s.r.o.

Výroba

pracoviště

02.01.2024

nástup

Plný

úvazek

28 000 Kč

nástupní plat

Náplň práce

  • Budete připravovat a kompletovat výrobky pro kolejový a letecký průmysl. Vašim úkolem bude získávat nové dovednosti prostřednictvím manuální práce nebo obsluhy zařízení.

Co od Vás očekáváme

  • samostatnost, zodpovědnost, ochota pomoci
  • manuální zručnost a chuť se učit

Nabízíme

Kariérní růst
Zvýhodněný mobilní tarif
Příspěvek na životní pojištění
Stravenková karta
Přátelský kolektiv
Pravidelné teambuildingy
Nástupní bonus 30 tis.
Dlouhodobý pracovní vztah

Zaujala tě tato pozice? Napiš nám!

Milina Konvičná

HR oddělení

771 286 207
Vyplňte prosím Vaše jméno.
Vyplňte prosím Vaše příjmení.
Zadejte prosím Váš email.
Musíte soulasit se zpracováním Vašich údajů, pokud se chcete ucházet o práci.