Kariérní stránky

Firma 5M je předním výrobcem kompozitních a sendvičových materiálů s více než 30 lety zkušeností v oboru.

Kontakt

Na Záhonech 1177
686 04 Kunovice
kariera@5M.cz
+420 771 286 207

Sledujte nás

5M Levit Výpočtář/ka – FEM Specialist

Společnost 5M LEVIT poskytuje svým zákazníkům služby v oblasti výpočtů a simulací a pomáhá jim tak při vývoji jejich výrobků. Využíváme letitých zkušeností z leteckého průmyslu a uplatňujeme je v dopravní technice, při návrhu strojů a strojních zařízení, při konstrukci a průkazu zábavní techniky nebo při stavbách s kombinací kovů a skla. Pro rozšíření našich činností hledáme:

Kancelář

pracoviště

02.01.2024

nástup

Plný

úvazek

dohodou

nástupní plat

Náplň práce

  • výpočty zatížení konstrukcí
  • spolupráce při návrhu konstrukce a dimenzování
  • kontrola dimenzí na základě znalostí pružnosti a pevnosti a za pomocí moderních
  • výpočtových metod (FEM)
  • zpracování technické zprávy

Co od Vás očekáváme

Nabízíme

Kariérní růst
Pravidelné teambuildingy
Výkonnostní odměny
Dlouhodobý pracovní vztah

Zaujala tě tato pozice? Napiš nám!

Milina Konvičná

HR oddělení

771 286 207
Vyplňte prosím Vaše jméno.
Vyplňte prosím Vaše příjmení.
Zadejte prosím Váš email.
Musíte soulasit se zpracováním Vašich údajů, pokud se chcete ucházet o práci.