Kariérní stránky

Firma 5M je předním výrobcem kompozitních a sendvičových materiálů s více než 30 lety zkušeností v oboru.

Kontakt

Na Záhonech 1177
686 04 Kunovice
kariera@5M.cz
+420 771 286 207

Sledujte nás

Projektový inženýr

Vstupte do světa nekonečných možností s naší inovativní společností! 5M s.r.o., se sídlem v malebných Kunovicích, hledá nového kolegu pro obsazení pozice Projektový inženýr. Každá úloha je inspirativní výzvou a každý projekt otevírá dveře k tomu, abyste se stali klíčovým členem týmu, kde kreativita a pokrok jdou ruku v ruce.

Vývoj a Space

pracoviště

02.01.2024

nástup

Plný

úvazek

dohodou

nástupní plat

Náplň práce

  • Plánování a realizace dílčích úkolů projektů
  • identifikace nutných zdrojů
  • koordinace spolupráce mezi různými odděleními uvnitř firmy
  • organizace vlastní práci s ohledem na veškeré realizované úkoly a definice priorit
  • vývojové práce za účelem vyvinutí nových výrobků, technologií, přípravků nebo strojů
  • zpracování projektové dokumentace a časového průběhu řešení projektu
  • na základě plánu vývojových činností zpracovává zadání vývoje
  • spolupráce na sestavení plánu vývojových činností
  • spolupráce na zadání vývoje (vývojového úkolu)
  • spolupráce na validaci
  • spolupráce na realizaci výsledků výzkumu a vývoje do praxe
  • vyhodnocování shody vývojových vzorků s požadavky
  • testování vývojových vzorků
  • aktualizace postupů řešení dle vývoje etap projektů

Co od Vás očekáváme

  • VŠ vzdělání strojírenské, elektrotechnické nebo chemicko technologické (plasty)
  • znalost práce na PC – Autocad, MS Office
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost technologií výroby kompozitních materiálů (RTM, laminace, prepregová výroba, lepení …) výhodou
  • znalost základních materiálů pro výrobu kompozitních materiálů výhodou
  • praxe v oblasti technologie nebo kvality výhodou
  • zkušenosti se solárními panely výhodou
  • organizační a komunikační dovednosti
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochota učit se novým věcem
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • zodpovědnost
  • pečlivost
  • komunikativnost

Nabízíme

Firemní telefon
Zvýhodněný mobilní tarif
Příspěvek na životní pojištění
Stravenková karta
Dovolená navíc
Přátelský kolektiv
Pravidelné teambuildingy
Pružná pracovní doba
Homeoffice
Výkonnostní odměny
Dlouhodobý pracovní vztah

Zaujala tě tato pozice? Napiš nám!

Milina Konvičná

HR oddělení

771 286 207
Vyplňte prosím Vaše jméno.
Vyplňte prosím Vaše příjmení.
Zadejte prosím Váš email.
Musíte soulasit se zpracováním Vašich údajů, pokud se chcete ucházet o práci.