Kariérní stránky

Firma 5M je předním výrobcem kompozitních a sendvičových materiálů s více než 30 lety zkušeností v oboru.

Kontakt

Na Záhonech 1177
686 04 Kunovice
kariera@5M.cz
+420 771 286 207

Sledujte nás

IT Technik

Hledáme zkušeného technika podpory IT, který bude zodpovědný za poskytování uživatelské technické podpory pro koncové uživatele v rámci výrobního prostředí. Vaše hlavní odpovědnosti zahrnují řešení problémů s terminály, tiskovými řešeními a mobilními zařízeními, instalaci, opravy a správu pracovních stanic s operačním systémem Windows, evidenci hardware a software, správu serverů, ERP a SQL databází.

Kancelář

pracoviště

15.04.2024

nástup

Plný

úvazek

40 000 Kč

nástupní plat

Náplň práce

  • poskytování uživatelské technické podpory pro koncové uživatele ve výrobním prostředí – terminály, tiskové řešení, mobilní zařízení
  • instalace, opravy a správa pracovních stanic s OS Windows a síťové infrastruktury
  • evidence HW a SW

Co od Vás očekáváme

  • všeobecný IT přehled, zájem o obor
  • znalost základů počítačové sítě, hardwaru
  • uvítáme i zkušenost s technickou podporou uživatelů
  • samostatnost, zodpovědnost, ochota pomoci
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochota komunikovat s uživateli na lidské úrovni
  • osobní ambice se neustále učit a zlepšovat – zkrátka jít s dobou
  • vhodné i pro absolventy

Nabízíme

Kariérní růst
Firemní telefon
Zvýhodněný mobilní tarif
Příspěvek na životní pojištění
Stravenková karta
Dovolená navíc
Přátelský kolektiv
Pravidelné teambuildingy
Pružná pracovní doba
Homeoffice
Dlouhodobý pracovní vztah
Zvýhodněné půjčky

Zaujala tě tato pozice? Napiš nám!

Milina Konvičná

HR oddělení

771 286 207
Vyplňte prosím Vaše jméno.
Vyplňte prosím Vaše příjmení.
Zadejte prosím Váš email.
Musíte soulasit se zpracováním Vašich údajů, pokud se chcete ucházet o práci.