Kariérní stránky

Firma 5M je předním výrobcem kompozitních a sendvičových materiálů s více než 30 lety zkušeností v oboru.

Kontakt

Na Záhonech 1177
686 04 Kunovice
kariera@5M.cz
+420 771 286 207

Sledujte nás

Technolog

Výrobní a vývojová společnost 5M s.r.o. se sídlem v Kunovicích hledá zkušeného a motivovaného profesionála na pozici TECHNOLOG. Naše společnost je specializovaná na vývoj a výrobu kompozitních a sendvičových materiálů pro letectví, kosmonautiku, kolejovou a autobusovou dopravu.

Kancelář

pracoviště

02.01.2024

nástup

Plný

úvazek

dohodou

nástupní plat

Náplň práce

  • kompletace konstrukční dokumentace k výrobkům (modely, kusovníky, výkresy)
  • sestavování technologické dokumentace (postup výroby, seznam nářadí a pomůcek, parametry výrobních procesů postup kontrolních činností)
  • řídí technické přípravy změn sortimentu a zavádí nové výrobky a technologie
  • pravidelně dohlíží na dodržování technologické kázně ve výrobě
  • předává informace příslušným pracovníkům
  • školí obsluhující personál v případě inovace technologie
  • pracuje v souladu s platnou vnitropodnikovou dokumentací
  • sleduje vývoj v oblasti kompozitních materiálů a technologií
  • práce v týmu i samostatně

Co od Vás očekáváme

  • znalost práce na PC – Autocad, MS Office
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost technologií výroby kompozitních materiálů (RTM, laminace, prepregová výroba, lepení …) výhodou
  • znalost základních materiálů pro výrobu kompozitních materiálů výhodou
  • organizační a komunikační dovednosti
  • praxe v oblasti technologie nebo kvality výhodou
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • min. SŠ vzdělání technického směru

Nabízíme

Kariérní růst
Firemní telefon
Zvýhodněný mobilní tarif
Příspěvek na životní pojištění
Stravenková karta
Dovolená navíc
Přátelský kolektiv
Pravidelné teambuildingy
Pružná pracovní doba
Homeoffice
Výkonnostní odměny
Dlouhodobý pracovní vztah

Zaujala tě tato pozice? Napiš nám!

Milina Konvičná

HR oddělení

771 286 207
Vyplňte prosím Vaše jméno.
Vyplňte prosím Vaše příjmení.
Zadejte prosím Váš email.
Musíte soulasit se zpracováním Vašich údajů, pokud se chcete ucházet o práci.